Aktualności

Bilet dla młodego ełkaesiaka | Akcja SK ŁKS

8
27 / 09 / 2022

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS idzie za ciosem i po sukcesie akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi” zachęca do wsparcia kolejnej inicjatywy – #MłodaArmiaKróla, tym razem dedykując ją dzieciom spoza Łodzi, którym SK ŁKS zamierza sprezentować bilety i opłacić transport na mecze „Rycerzy Wiosny” na stadionie Króla.

Wziąć w akcji może każdy, wpłacając dowolną kwotę i tym samym opłacając najmłodszym kibicom z innych miejscowości nie tylko bilet na mecz, ale i transport do Łodzi.

– Sugerowaną przez nas kwotą wpłaty jest 50 złotych – właśnie tyle kosztuje jedno miejsce w autokarze, które przełoży się na kolejnego młodego kibica ŁKS-u. Liczy się jednak każda złotówka, dlatego będziemy wdzięczni za każdą wpłatę – czytamy na stronie kibiców, czyli lksfans.pl.

Co więcej, do piątkowego meczu ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec (30 września), niejako na drugim planie całej akcji, toczyć się będzie pewna bardzo ciekawa rywalizacja – jeśli wpłaty dobiją do 10 tys. złotych, ełkaesiacki Discord wesprze akcję Stowarzyszenia Kibiców ŁKS dodatkową kwotą w wysokości 5000 zł.

W akcji bierze także udział Kinemedica. Zapisz się do Kinemediki, a otrzymasz dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej, poza tym pomożesz zaprosić na stadion kolejnych młodych kibiców, którym sieć bezpłatnych przychodni w Łodzi sfinansuje bilet i podróż na stadion.

Wpłat w ramach akcji należy dokonywać na konto:

  • 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422 (w tytule:  #MłodaArmiaKróla).
  • Dla kibiców przebywających poza granicami naszego kraju dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny