Aktualności

Wypowiedzi po #JAGŁKS

3
30 / 03 / 2024

Wypowiedzi trenerów – Adriana Siemieńca i Marcina Matysiaka – po spotkaniu ŁKS-u z Jagiellonią Białystok, rozegranym w ramach 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Adrian Siemieniec (trener Jagiellonii): Gratulacje dla drużyny za wygraną, a kibicom za wsparcie. Chcę pogratulować również ŁKS-owi, bo uważam, że to groźna drużyna, która potrafi stwarzać okazje. Był moment, w którym ŁKS mógł wrócić do gry. Łodzian prowadzi dobry trener, z fajnym pomysłem, miałem okazję z nim rywalizować w trzeciej lidze. Zagraliśmy bardzo dobry mecz i wielki szacunek dla zespołu.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Mogę tylko przeprosić kibiców ŁKS-u za wynik. Zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas ciężki mecz na terenie lidera, który posiada dużą jakość indywidualną i potrafi zbalansować grę w obronie i ataku. W kilku sytuacjach zawiodła komunikacja w naszych szeregach. […] Wszystko biorę na siebie więc jeszcze raz przepraszam naszych kibiców.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny