Drużyna

Marcin Matysiak i Levent Gülen przed #JAGŁKS

28.03.2024

28.03.2024

Marcin Matysiak i Levent Gülen przed #JAGŁKS

Trener Marcin Matysiak i piłkarz ŁKS-u Levent Gülen odpowiedzieli na pytania łódzkich dziennikarzy przed zaplanowanym na sobotę wyjazdowym meczem ełkaesiaków z Jagiellonią Białystok.

Marcin Matysiak (trener ŁKS-u): Przerwa reprezentacyjna była dla nas bardzo intensywna. Wierzę, że praca, którą wykonaliśmy w jej trakcie przyniesie efekt w Białymstoku. Jagiellonia jest liderem i gra atrakcyjną piłkę, więc musimy być gotowi na sto procent. […] Małymi krokami spróbujemy realizować nasz cel. Kluczowy jest sposób myślenia, więc skupiamy się tylko na najbliższym wyzwaniu. Oczywiście wiemy, że musimy przeskakiwać rywali w tabeli, żeby zrealizować cel długofalowy. […] Zrobimy wszystko, żeby nie przegrać tego meczu. Wielokrotnie mówiłem w rozmowach z drużyną, że bez względu na to, co się stanie, chodzi o to, aby na końcu móc sobie powiedzieć, że dałeś z siebie maksa.

Po szkoleniowcu głos zabrał też obrońca, ŁKS-u Levent Gülen: