Aktualności

Rahil Mammadov zagrał w reprezentacji Azerbejdżanu

2
26 / 03 / 2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Azerbejdżanu w składzie z obrońcą ŁKS-u Rahilem Mammadovem zremisowała z Bułgarią 1:1 w towarzyskim meczu rozegranym w Baku.

Dla środkowego obrońcy ŁKS-u był to szesnasty występ w kadrze narodowej. Rahil Mamadov znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Azerbejdżanu na spotkanie towarzyskie z Bułgarią i przebywał na boisku w Baku 70 minut (mecz zakończył się remisem 1:1).

Dodajmy, że 28-letni piłkarz, z którym Łódzki Klub Sportowy związał się w styczniu br. kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2025 roku, we wiosennej części rozgrywek PKO BP Ekstraklasy rozegrał komplet siedmiu spotkań – wszystkie od pierwszej do ostatniej minuty.



Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny