Klub

Wylicytuj derbowy proporczyk dla dobrej sprawy

14.08.2023

14.08.2023

Wylicytuj derbowy proporczyk dla dobrej sprawy

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Klasy nie da się kupić, ale derbowy proporczyk już tak! Wylicytuj go dla dobrej sprawy!

Takiej pamiątki piłkarskiej jeszcze nie mieliście. Jest jedyna w swoim rodzaju, bo towarzyszyła naszej drużynie w trakcie 69. derbów Łodzi. Była w dłoniach kapitana ŁKS-u, znalazła się w blasku fleszy na murawie przed pierwszym gwizdkiem i zdążyła nawet kogoś mocno onieśmielić, bo koniec końców wróciła z nami na stadion Króla.

I dobrze się stało, bo teraz ten unikalny meczowy proporczyk, żadna tam replika, tylko najprawdziwszy oryginał, może sprawić wielkie dobro i przy okazji stać się ozdobą domowej kolekcji, dlatego zachęcamy do licytacji, licząc na Waszą szczodrość.

Całkowity dochód z licytacji proporczyka ŁKS-u przekażemy na rzecz Fundacji Happy Kids.

LICYTUJ TUTAJ!


Fundacja Happy Kids jest organizacją działającą na rzecz dzieci od 2001 roku, posiadającą status OPP od 2004 roku. Misją fundacji jest zapewnienie równych szans każdemu dziecku w realizacji swoich celów życiowych, teraz i w przyszłości. W tym celu Happy Kids utworzyło 18 Rodzinnych Domów Dziecka, w których przebywa maksymalnie po 8 dzieci, aktywnie wspiera rodzicielstwo zastępcze i instytucje publiczne w procesie deinstytucjonalizacji opieki zastępczej. Organizuje też szkolenia dla kandydatów na rodziców zastępczych. Obecnie pod opieką Fundacji w trybie stałym jest blisko 150 dzieci (w tym z niepełnosprawnościami), przebywających w Rodzinnych Domach Dziecka położonych w różnych powiatach. Siedziba Fundacji i centrum jej działania skoncentrowane są w Łodzi.