Aktualności

Wspieraj Rycerzy Wiosny w Warszawie!

17
30 / 01 / 2020

Już za nieco ponad tydzień powraca PKO Ekstraklasa, a wraz z nią pierwsze wielkie piłkarskie emocje, pierwsze wyzwania i pierwszy wiosenny wyjazd fanów ŁKS. Rycerze Wiosny zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa.

Ełkaesiacy na stadion przy ul. Łazienkowskiej powrócą po ośmioletniej przerwie. Po raz ostatni łodzianie zmierzyli się z Legią w Warszawie w marcu 2012 roku. Wówczas drużynę prowadzoną przez Andrzeja Pyrdoła wspierało w stolicy ponad 1200 osób.

Najbliższy mecz z Legią odbędzie się w niedzielę, 9 lutego, o godzinie 17:30. Będzie to pierwszy z pięciu wyjazdowych spotkań ełkaesiaków w rundzie zasadniczej PKO Ekstraklasy.


Biało-czerwono-biała armia do Warszawy wybierze się pociągiem specjalnym. Zapisy na ten wyjazd będą prowadzone w sklepie kibiców w następujących terminach:

  • CZWARTEK / 12:00 – 19:00
  • PIĄTEK / 12:00 – 19:00
  • SOBOTĘ / 10:00 – 14:00
Koszt wyjazdu wynosi 35 zł (bilet) + 55 zł (pociąg).

Jak informują organizatorzy, zainteresowanie jest ogromne, więc nie należy odkładać zapisów na ostatnią chwilę.

W rundzie jesiennej kibice ŁKS-u odwiedzali sektory gości średnio w 558 osób. To dobry wynik, ale można go jeszcze poprawić i tym samym wesprzeć Rycerzy Wiosny w odniesieniu pierwszego w 2020 ligowego triumfu!

Do zobaczenia!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]