II liga: Drugi wyjazdowy. W piątek rezerwy zagrają w Puławach

Akademia

II liga: Drugi wyjazdowy. W piątek rezerwy zagrają w Puławach

27.07.2023

27.07.2023

Z Siedlec przywieźli punkt, teraz zagrają z uczestnikiem ostatnich barażów o zaplecze ekstraklasy. W 2. kolejce drugiej ligi piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Puławy. Początek w piątek o godz. 18.

Nasz drugoligowy beniaminek zremisował w inaugurującym sezon spotkaniu z Pogonią Siedlec 1:1 i działo się w tym meczu niemało. Dwa niewykorzystane przez każdą z drużyn rzuty karne, dwa gole, które padły w odstępie kilkudziesięciu sekund i jeszcze kilka co najmniej niezłych okazji do zdobycia bramki – było na czym oko zawiesić i wiele wskazuje, że ciekawie będzie też w najbliższy piątek w Puławach, gdzie zespół trenera Marcina Matysiaka zmierzy się z Wisłą.

Czeka tam łodzian niełatwa przeprawa, dość powiedzieć że zespół z województwa lubelskiego w premierowej serii spotkań odprawił z kwitkiem Chojniczankę Chojnice (1:0 po golu Krystiana Putona), czyli zespół, z którym jeszcze kilkanaście tygodni temu na zapleczu ekstraklasy rywalizował pierwszy zespół ŁKS-u. W poprzednim sezonie Wisła zajęła w drugiej lidze wysokie 5. miejsce i zakwalifikowała się do barażów o Fortuna 1. Ligę, gdzie w półfinale lepszy od niej okazał się Stomil Olsztyn. Co za tym idzie, zmierzymy się w piątek z jedną z czołowych drużyn drugoligowych rozgrywek i zespołem, który także w tych rozgrywkach nie zamierza zadowolić rolą ligowego średniaka.

Mecz 2. kolejki drugiej ligi: Wisła Puławy – ŁKS II Łódź rozpocznie się w piątek (28 lipca) o godz. 18 na Stadionie MOSiR przy ulicy Hauke-Bosaka 1 w Puławach. Transmisję ze spotkania przeprowadzi pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 229,99 zł (35 zł dla klubu).