Aktualności

Wigilia z Kibolem 2023

0
20 / 11 / 2023

Stowarzyszenie Kibiców ŁKS jak co roku organizuje „Wigilię z Kibolem”, zachęcając przy tym wszystkich sympatyków naszego klubu do wsparcia tej niezwykłej akcji skierowanej do dzieci z domów dziecka i biedniejszych rodzin.

Przed nami już osiemnasta edycja organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS „Wigilii z Kibolem”. Z pewnością nie zabraknie na niej prezentów, słodkich upominków dla najmłodszych i kapitalnej atmosfery.

– Jak co roku sztandarowa akcja Stowarzyszenia Kibiców ŁKS pozwoli poczuć magię świąt najmłodszym z domów dziecka i biedniejszych rodzin. Wspólny posiłek i specjalnie przygotowane paczki wywołują dziesiątki szczerych uśmiechów – czytamy na stronie kibiców ŁKS-u.

W organizacji akcji może pomóc każdy! Koszt jednego talerzyka na wigilii to 50 zł.

  • Wpłat można dokonywać na konto SK (48 1020 3378 0000 1402 0163 6422) z dopiskiem „WIGILIA”. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny