Aktualności

Dla tych 5 rzeczy warto być na #ŁKSZAG

5
16 / 11 / 2023

Chcesz zaprosić znajomych na mecz ŁKS-u z Zagłębiem Lubin? Skorzystaj z naszej ściągi. 

W piątek 24 listopada: ŁKS – Zagłębie Lubin. Znamy co najmniej 5 powodów, dla których warto przyjść na stadion Króla:

  • #IdęNaŁKS bo każdy mecz PKO BP Ekstraklasy to święto. Wyobraź sobie: piątkowy wieczór, blask jupiterów, wyjątkowa oprawa, przedmeczowa pieśń, żywiołowo reagujące trybuny i… od razu serce bije mocniej. Nie opiszesz tego słowami. Musisz to przeżyć na własnej skórze.

  • #IdęNaŁKS bo jak ryknie „Galera”, jak zaintonuje „Jeden jest klub w Polsce, co tak pięknie w piłkę gra”, jak dołączą do tego dwie trybuny – dreszcze same przechodzą po plecach. Na ostatnim meczu, a zwłaszcza po przerwie, atmosfera była kosmiczna. Teraz też tak będzie.

  • #IdęNaŁKS bo nie da się lepiej zacząć weekendu! Planujesz spotkanie ze znajomymi? Zamierzasz zobaczyć się z rodziną? Złam schemat i zaproś ich na mecz. Uwierz nam, nic tak nie zbliża ludzi jak sportowe emocje.

  • #IdęNaŁKS bo tutaj spodziewam się niespodziewanego. Raz jest lepiej, raz jest gorzej, ale emocje rekompensują wszystko. Gole w doliczonym czasie gry jak z Koroną, Pogonią i Jagiellonią, albo 0:3 do 3:3 jak z Piastem. Nie ryzykuj i przyjdź na mecz z Zagłębiem. Nie chcesz, by cokolwiek cię ominęło.

  • #IdęNaŁKS bo fajnie zobaczyć coś takiego na żywo, bo Kay Tejan i Dani Ramirez rozkręcają się z meczu na mecz, bo trener Piotr Stokowiec zapowiada sportową walkę od pierwszej do ostatniej minuty, bo Twoje dzieciaki świetnie się będą tutaj bawić, bo nie ma nic lepszego jak rosnące napięcie, gdy sunie atak prawym skrzydłem i po trybunie rozlega się gromkie „ŁKS! ŁKS!…”.

To wszystko znajdziesz w piątek 24 listopada na stadionie Króla. Sprzedaż biletów trwa na stronie bilety.lkslodz.plo od środy 22 listopada także w kasach.

I pamiętaj… kupując bilet wcześniej, nakręcasz kolejnych kibiców do przyjścia na mecz!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny