Wielki finał Sportowej Olimpiady dla Przedszkoli

14 / 06 / 2019

Dzisiaj na terenie Szkoły Podstawowej nr 46 przy ul. Żwirki odbył się wielki finał Sportowej Olimpiady dla Przedszkoli organizowanej przez ŁKS we współpracy z wymienioną placówką.

Do rywalizacji przystąpiły cztery placówki, które zostały wyłonione w kwietniowych kwalifikacjach. W ośmiu konkurencjach przeprowadzonych przez trenerów oraz młodych zawodników Akademii ŁKS najlepsze okazało się Przedszkole nr 155. Kolejne miejsca zajęły kolejno Przedszkola numer: 185, 23 i 152.

Rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze. Najpierw rozgrzewkę przeprowadzili zawodnicy ŁKS: Bartłomiej Kalinkowski oraz Jan Grzesik. Później przyszedł czas na sportowe zadania pomiędzy którymi najmłodsi mogli posilić się słodkimi bułeczkami oraz ugasić pragnienie sokami. Nikt nie opuścił boiska z pustymi rękami ponieważ każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz klubowe gadżety. Dodatkowo w ręce kapitanów drużyn trafiły puchary. Najlepszy zespół dostał też zestaw głośników ufundowanych przez firmę Edifier, a dodatkowo miał okazję zmierzyć się w krótkim meczu ze szkoleniowcami i piłkarzami Akademii ŁKS.

Z tego miejsca pragniemy podziękować też partnerom wydarzenia, czyli firmie Pan Grill i Centrum Sportowemu Vera Sport oraz Szkole Podstawowej nr 46, która była współorganizatorem imprezy.

Dziękujemy również wszystkim przedszkolom, które wzięły udział w zabawie. Do zobaczenia wkrótce!