Aktualności

O.S.T.R. wystąpi przy al. Unii 2!

35
11 / 06 / 2019

fot. Asfalt Records Press

Mamy dla Was prawdziwą bombę! Podczas niedzielnego meczu charytatywnego w drużynie Gwiazd ŁKS pojawi się raper Adam Ostrowski, znany jako O.S.T.R., który prywatnie jest sympatykiem „Rycerzy Wiosny”!

O.S.T.R. w niedzielę założy koszulkę z numerem 23 i wystąpi w zespole Gwiazd ŁKS w pojedynku z Myśliwymi. Po zakończeniu spotkania raper zaszczyci swoją obecnością uczestników festynu rodzinnego „Razem dla Kuby”, który będzie się odbywał na parkingu przy stadionie. O całej imprezie sygnowanej hashtagiem #RazemDlaKuby pisaliśmy dzisiaj na naszej stronie (TUTAJ).

Według naszych informacji to nie koniec niespodzianek jakie organizatorzy wydarzenia przygotowali dla wszystkich osób, które zdecydują spędzić się niedzielę na obiektach przy al. Unii Lubelskiej! Zachęcamy więc do śledzenia wydarzenia na Facebook-u oraz naszych mediów społecznościowych.


 

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]