Aktualności

Ósmy numer „Naszej eŁKSy” już dostępny

17
07 / 06 / 2019

Przerwa w rozgrywkach nie oznacza wcale przerwy w cyklu wydawniczym ulubionego magazynu wszystkich ełkaesiaków – nowe wydanie „Naszej eŁKSy” już czeka na Was w stałych punktach dystrybucji. A w nim, jak zwykle, sporo interesującej lektury okraszonej efektownymi fotografiami!

W tym numerze przeczytać można między innymi obszerny wywiad z Dariuszem Łyżwą, czyli szefem rady nadzorczej Łódzkiego Klubu Sportowego. Jest też wyjazdowe podsumowanie sezonu w 2018/19 w wykonaniu sympatyków „Rycerzy Wiosny”, w którym głos zabrał doskonale wszystkim znany Galernik1908. Po raz kolejny nie zabrakło też rozmowy z cyklu Bywalcy Loży Prasowej – tym razem na pytania redakcji odpowiadał Remek Piotrowski, który od pewnego czasu pojawia się przy al. Unii jako reporter „Dziennika Łódzkiego”.

W oznaczonej ósemką „Naszej eŁKSie” przeczytacie ponadto reportaż o awansie rezerw ŁKS-u do czwartej ligi, zapoznacie się też z najnowszymi felietonami Kuby Olkiewicza oraz Łukasza „Kury” Adamskiego, a także znajdziecie ełkaesiackie podsumowanie pierwszoligowych rozgrywek w ujęciu liczbowym. Jak zazwyczaj, znalazło się również miejsce na wątek muzyczny, kulinarny i odrobinę relaksu. No i na dwa unikatowe plakaty z pamiętnej fety po zwycięskim spotkaniu z Chojniczanką Chojnice!

Życzymy miłej lektury!


Przypominamy, że cały czas możliwa jest prenumerata „Naszej eŁKSy”. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Gdzie ponadto kupisz magazyn?

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

  • Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)

Pojedyncze numery są dostępne wysyłkowo również w sklepie kibiców ŁKS na stronie sklep.lkslodz.pl.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]