Oficjalna odzież ŁKS już w sprzedaży!

Klub

Oficjalna odzież ŁKS już w sprzedaży!

05.06.2019

05.06.2019

Wszystkich chętnych do zakupu odzieży z oficjalnej limitowanej kolekcji klubowej, zapraszamy od jutra do sklepu kibiców ŁKS!

Odzież dostępna dotychczas jedynie w punktach znajdujących się w strefie VIP oraz Skybox podczas spotkań ełkaesiaków, już teraz jest do nabycia dla wszystkich kibiców. W asortymencie znajdują się koszulki polo w wersji męskiej, damskiej i dziecięcej oraz rozpinane bluzy dla osób dorosłych i dzieci.

Sklep kibiców ŁKS znajdujący się na samym końcu trybuny w najbliższych dniach może pracować w zmienionych godzinach z powodu przejęcia obiektu przez FIFA oraz PZPN przy okazji odbywających się w Łodzi mistrzostw świata do lat 20. Informacji na temat godzin otwarcia należy szukać na oficjalnym profilu sklepu na Facebook’u.

Przypominamy, że w sklepie można nabywać również wszystkie numery magazynu klubowego „Nasza eŁKSa” oraz specjalne proporczyki przygotowane z okazji awansu do ekstraklasy.


Poniżej przedstawiamy ceny produktów oraz dostępne rozmiary (zaznaczamy, że jest to końcówka kolekcji i niektóre rozmiary zostały już wyprzedane):

  • Koszulka polo męska / 100 złotych (Dostępne rozmiary: XL i XXL)
  • Koszulka polo damska / 100 złotych (S, M, L i XL)
  • Koszulka polo dziecięca / 70 złotych (104 cm, 116 cm, 128 cm i 140 cm)

  • Bluza dziecięca / 100 złotych (116 cm, 128 cm i 140 cm)
  • Bluza dla dorosłych / 150 złotych (XS, S, M, L, XL i XXL)