Klub

Biało-czerwono-biały Dzień Dziecka na Retkini

01.06.2019

01.06.2019

Biało-czerwono-biały Dzień Dziecka na Retkini

Dzisiaj przedstawiciele Akademii ŁKS gościli na pikniku zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka przez kibiców z Retkinii na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6.

Ełkaesiacy z Retkini przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Nie zabrakło gadżetów z przeplatanką, takich jak smycze, koszulki czy szaliki ufundowane przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS. Dodatkowo dzieci mogły skorzystać m.in. z dmuchanej zjeżdżalni czy posmakować potraw z grilla i pysznej pizzy. Gości swoją obecnością zaszczyciła również klubowa maskotka „Rycerz Bodzio” i reprezentantka sekcji siatkówki czyli „Wiewióra Zuzia”.

Pokazowy trening przeprowadzili ze swoimi podopiecznymi szkoleniowcy Akademii ŁKS. Próbkę umiejętności zaprezentowali też bokserzy z sekcji ŁKS Boks oraz młoda koszykarka „biało-czerwono-białych”, Wiktoria Danych. Najmłodsi chętnie brali udział w wielu konkursach i zabawach organizowanych przez sportowców.

Ciekawostką była obecność na pikniku… przedstawicieli FIFA, którzy przebywają w naszym mieście z powodu odbywających się w Polsce Mistrzostw Świata do lat 20. Oficjele byli pod wrażeniem organizacji całego przedsięwzięcia!

Dziękujemy za zaproszenie na piknik, który bez wątpienia okazał się strzałem w dziesiątkę. Oby tak dalej i do zobaczenia za rok!