Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020

11 / 06 / 2019

Wszystkim kibicom Łódzkiego Klubu Sportowego przypominamy, że w dalszym ciągu są dostępne karnety na mecze domowe w sezonie 2019/2020 na boiskach Lotto Ekstraklasy!

Sprzedaż otwarta dla wszystkich chętnych fanów cieszy się dużym zainteresowaniem. Łącznie swój karnet posiada już niespełna 3500 kibiców co jest oczywiście nowym klubowym rekordem.

Posiadanie karnetu to przede wszystkim pewne miejsce na trybunie podczas 15 ligowych spotkań  rundy zasadniczej Lotto Ekstraklasy w sezonie 2019/2020.

Dodatkowo dla kibiców, którzy nie chcą wydawać jednorazowo większej sumy pieniędzy przygotowano możliwość zakupu karnetu w ratach!

Wystarczy wejść na stronę bilety.lkslodz.pl, zalogować się, a następnie wybrać miejsce na danym sektorze, typ swojego karnetu i przejść do systemu płatności “Przelewy24”. Na samym dole pojawią nam się opcje zakupu ratalnego poprzez „Alior Bank” lub „mBank.” Po wybraniu banku należy poprawnie wypełnić wniosek o rozłożenie zakupu na raty i czekać na decyzję, która powinna się pojawić w ciągu kilkunastu minut. Wszystkie niezbędne dokumenty zostaną później dostarczone przez bank na podany adres e-mail.

Sprzedaż stacjonarna karnetów prowadzona jest w budynku kasowym od strony al. Unii Lubelskiej od wtorku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.