Weź udział w WF z ŁKS i wspieraj #EkstraPomoc

15 / 04 / 2024

Rozkręcamy akcję #EstraPomoc dla Fundacji Kolorowy Świat! I rozkręcamy ją za sprawą lekcji WF-u. Dodajmy, że wyjątkowych, bo z udziałem piłkarzy ekstraklasowej drużyny ŁKS-u. Dołącz do nas!

Wydarzenie odbędzie się w piątek 19 kwietnia w godz.: 11.00-11.45 w siedzibie Fundacji Kolorowy Świat, gdzie czeka nas 45 minut wspólnych ćwiczeń z zawodnikami pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Ty też możesz wziąć udział w tych zajęciach! Jak to zrobić?

• wyślij e-maila zawierającego imię, nazwisko i wiek osoby zgłaszanej do lekcji na adres marketing[at]lkslodz.pl,
  • otrzymaj informację zwrotną z potwierdzeniem zakwalifikowania się do udziału w wydarzeniu,
  • wpłać minimum 150 zł na skarbonkę w Siepomaga (masz na to 24 godziny, udokumentuj to zrzutem ekranu)
  • uzupełnij i odeślij zgodę na utrwalanie i udostępnianie wizerunku na kanałach w SM Fundacji Kolorowy Świat i ŁKS Łódź

W wydarzeniu może wziąć tylko 10 pierwszych osób, które wyślą zgłoszenie (tworzymy także wąską listę osób rezerwowych). Zalecany wiek uczestników – od 7 do 14 lat.

Przy okazji przypominamy, że wraz z organizatorem akcji założyliśmy specjalną skarbonkę, podpiętą pod zbiórkę łódzkiej fundacji. Każda przekazana darowizna na skarbonkę klubową, zasili konto zbiórki Fundacji Kolorowy Świat. Każde zebrane 10 tys. złotych to miesiąc bezpłatnej rehabilitacji dla wcześniaków pod okiem specjalistów z fundacji.

Już wkrótce informacje o innych ełkaesiackich aktywnościach związanych z #EkstraPomoc, a dziś zachęcamy do udziału w lekcji WF-u z piłkarzami.

Kluby PKO Bank Polski Ekstraklasy łączą siły, żeby nieść wsparcie charytatywne podopiecznym Siepomaga.pl. Na boisku sportowa rywalizacja, na Siepomaga.pl pełna współpraca. Głównym celem projektu jest wsparcie podopiecznych, których wybierają kluby PKO Bank Polski Ekstraklasy. W naszym przypadku to wsparcie jest tutaj bardzo konkretne, bo razem możemy zapewnić rehabilitację wcześniaków i specjalistyczne wsparcie dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.