Aktualności

Organizacyjnie przed meczem z Radomiakiem

2
13 / 04 / 2024

W niedzielę ŁKS zagra na stadionie Króla z Radomiakiem Radom. Wszystkich, którzy wybierają się na to spotkanie zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi. Partnerem meczu jest Salon CANAL+ Manufaktura.

Mecz ŁKS-u z Radomiakiem Radom rozpocznie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 12.30. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 11.


Bilety na mecz z Radomiakiem | Opcja dwupaku

Bilety na mecz ŁKS-u z Radomiakiem możecie zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a w dniu meczu także w kasach stacjonarnych od strony al. Unii, w których w niedzielę będziemy na Was czekać od godz. 10 (w kasach stacjonarnych płatność kartą lub gotówką).

Przy okazji przypominamy, że dzięki opcji dwupaku – bilet na następny mecz (czyli prestiżowe starcie: ŁKS – Lech) zgarniesz w atrakcyjnej cenie. Promocja trwa tylko do rozpoczęcia spotkania z Radomiakiem! Więcej o promocji TUTAJ.

Pamiętaj, że swoim kontem możesz zarządzać na stronie  bilety.lkslodz.pl.


Ceny biletów na mecz: ŁKS – Radomiak Radom

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Vouchery z meczu ŁKS – Raków

Kibice, którzy kupili bilety na nasz poprzedni domowy mecz (tj. z Rakowem) w normalnej cenie (bez promocji) mogą wykorzystać przysługującą im rekompensatę w postaci wygenerowanych voucherów. Dzięki nim jednorazowo zakupią bilet w internetowym systemie sprzedaży na dowolny mecz bieżącej rundy (sezonu 2023/24) w cenie o 10 zł niższej. Jak wykorzystać voucher?

 1. Po zalogowaniu do systemu biletowego należy wejść w zakładkę „Twoje konto”
 2. Na dole widocznej strony jest sekcja „Vouchery”
 3. Skopiuj numer vouchera i wpisz go w polu „UŻYJ VOUCHER” na podsumowaniu zakupu lub będzie on widoczny w podsumowaniu koszyka, obok ikonki „Prezent”, gdzie wyświetli się cyfra „1”. Należy ją kliknąć i wykorzystać zniżkę

Kasy biletowe (od strony al. Unii)

 • Niedziela (14 kwietnia) | DZIEŃ MECZOWY godz. 10.00-13.15
Ważne! Bilety należy wydrukować w domu lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod QR z telefonu przy bramce wejściowej na stadion).

Masz karnet?

Każdy kibic jest zobowiązany do posiadania potwierdzenia zakupionego karnetu. Potwierdzenie wybranego miejsca karnetowego należy mieć przy sobie w wersji elektronicznej bądź papierowej. Obowiązkiem jest również posiadanie dokumentu tożsamości, co jest wymogiem zawartym w ustawie o imprezach masowych. W przypadku kontroli służb porządkowych nie wystarczy okazanie plastikowej Karty Kibica, na której zapisany jest karnet. Konieczne będzie także okazanie potwierdzenia, na którym widnieje informacja o aktualnym miejscu karnetowym (tj. sektorze i miejscu) kibica.


Zapraszamy do U2 ŁKS Store (niedziela: godz. 10-16)

Oficjalny sklep ŁKS-u czynny będzie w dniu meczu z Radomiakiem. W U2 ŁKS Store znajdziecie m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie i koszulki bramkarskie, jak również wiele ciekawych gadżetów klubowych, w tym chociażby kubki, breloki i magnesy. Zapraszamy w niedzielę w godzinach: 10.00-16.00.


Przed meczem – ważne!

 • Duplikaty karty kibica do odbioru w kasie stadionowej, w niedzielę w godz.: 10-13:15.
 • Masz bilet? Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
 • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).
 • Masz karnet? Poza kartą kibica nie zapomnij o potwierdzeniu zakupionego karnetu.
 • Weź ze sobą dokument tożsamości.
 • Bramy otwarte od godz. 11.

Pamiętaj również, że:

 • Rekomendujemy dotarcie na stadion za pomocą MPK.
 • Przed zawodami partner meczu – Salon Canal+ Manufaktura – zaprasza do strefy, gdzie czeka na Was m.in. bramka turbokozaka.
 • Warto zająć swoje miejsca wcześniej ze względu na wspólne wyczytywanie składu czy odśpiewaną wraz z kilkunastoma tysiącami pieśń ŁKS-u autorstwa zespołu The Bootels.
 • Pamiętajcie o białej koszulce ŁKS-u, szaliku i głośnym oraz kulturalnym dopingu.
 • Dla naszego wspólnego komfortu i bezpieczeństwa, gorąco prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc przypisanych na biletach i karnetach, a także o nie zajmowanie miejsc w ciągach komunikacyjnych.

Strefa partnera meczu

Partner meczu – Salon CANAL+ Manufaktura – zaprasza przed meczem do swojej strefy przed stadionem, gdzie znajdziecie jego namiot i bramkę turbokozaka.


Wybierz MPK Łódź

Kibicom wybierającym się na stadion Króla rekomendujemy skorzystanie z środków transportu miejskiego, czyli jednej z kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych krążących w pobliżu al. Unii Lubelskiej 2.

Chcąc dotrzeć na stadion jedną z linii należy zwrócić uwagę na przystanki znajdujące się przy obiekcie:

 • Bandurskiego/Atlas Arena
 • Maratońska/Bandurskiego
 • Bandurskiego/Dworzec Łódź Kaliska
 • Dworzec Łódź Kaliska

lub wybrać jedną z linii, które kursują w jego pobliżu, np.: 10A/B, 12, 14, 18, 43A/B, 52, 65B, 76, 80A/C, 83, 86 lub 99.


Wejścia dla kibiców:

 • Dla kibiców z B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
 • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
 • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
 • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
 • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Obok stadionu znajduje się płatny parking „P1” (wjazd w dniu meczu bramą od al. Unii bliżej kaskady). Opłata wg stawek operatora obiektu. Zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych. Przy okazji przypominamy, że przed meczem w pobliżu stadionu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane m.in. z zabezpieczeniem przyjazdu kibiców drużyny gości.


Sektor VIP / Skybox

 • Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i są oznaczone.
 • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 11.
 • Na parterze strefy VIP na meczach z Radomiakiem i Lechem pojawi się wystawa malarstwa „Kolory jazzu” autorstwa Zbigniewa Rybickiego, w tym wielkoformatowy obraz Abyss z motywami piłki nożnej.

Zakaz używania środków pirotechnicznych

Zwracamy uwagę, że rzucanie jakimikolwiek przedmiotami w okolice lub bezpośrednio w pole gry, a w szczególności w kierunku uczestników zawodów narazi nasz klub na bardzo poważne sankcje.

Ustawa o imprezach masowych zakazuje używania środków pirotechnicznych, dlatego przypominamy także o szkodliwości działania wyrobów pirotechnicznych, zagrożeń związanych z użyciem pirotechniki podczas imprez masowych oraz konsekwencji karnych wynikających z ich wnoszenia, posiadania i używania. Odpalanie pirotechniki może skutkować interwencją policji czy ochrony, a osobom, które ich używają grozi uszczerbek na zdrowiu.

Poza karami indywidualnymi, sankcjami może zostać objęty także klub. Wojewoda, w drodze decyzji administracyjnej, może zakazać przeprowadzenia imprezy masowej z udziałem publiczności na całym obiekcie lub w jego wydzielonych sektorach lub wprowadzić, na czas określony albo nieokreślony, zakaz przeprowadzania przez organizatora imprez masowych na terenie województwa lub jego części.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny