Aktualności

Wiosna budzi rycerzy! Bilety na mecz z Radomiakiem i Lechem

4
21 / 03 / 2024

Trwa sprzedaż biletów na mecze ŁKS-u z Radomiakiem i Lechem Poznań. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej opcji dwupaku, bilety na prestiżowe starcie z „Kolejorzem” zgarniesz w niższej cenie. Przy okazji informujemy, że otwarta sprzedaż na ten drugi mecz też już się rozpoczęła.

Wiosna budzi rycerzy. Rycerze Wiosny mają dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

Wejdź na bilety.lkslodz.pl lub odwiedź U2 ŁKS Store. Dzięki opcji dwupaku – bilet na mecz: ŁKS – Lech zgarniasz w atrakcyjnej cenie. Tak jest szybciej i taniej, ale możesz też zakupić wejściówkę na starcie z Lechem, bo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców rozpoczęła się otwarta sprzedaż także na to spotkanie.

Teraz masz kilka opcji. Wybierz najlepszą dla siebie:

 1. jeśli zdecydujesz się na opcję dwupaku (Radomiak + Lech) to wejściówkę na mecz z Lechem zgarniesz w niższej cenie
 2. jeśli zakupisz bilet tylko na mecz z Lechem – obowiązuje cena standardowa (CENNIK)
 3. jeśli wcześniej kupiłeś już bilet na mecz z Radomiakiem, to na skorzystanie z promocji na mecz z Lechem masz czas do rozpoczęcia meczu z Radomiakiem (rabat na ten drugi mecz naliczy się automatycznie w podsumowaniu koszyka)
 4. jeśli teraz kupisz bilet na mecz z Radomiakiem, jest jak wyżej, czyli na zgarnięcie tańszego biletu na mecz z Lechem masz czas do rozpoczęcia meczu z Radomiakiem (tj. do godz. 12.30 w niedzielę 14 kwietnia)
 • Z promocji „Wiosna budzi rycerzy” mogą również skorzystać kibice zainteresowani zakupem biletów na sektor VIP.

Na mecz 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Radomiak Radom zapraszamy na stadion Króla w niedzielę 14 kwietnia (początek o godz. 12.30). Spotkanie z Lechem Poznań odbędzie się tydzień później, czyli w niedzielę 21 kwietnia (godz. 15).

Sprzedaż biletów w tradycyjnych kasach biletowych tylko w dniu meczu.


Godziny otwarcia U2 ŁKS Store (tu też skorzystasz z opcji dwupaku!)

 • PON.-PT. | godz. 11.00 – 19.00
 • SOB. | godz. 11.00 – 15.00

O godzinach otwarcia w niedziele będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)


Vouchery z meczu ŁKS – Raków

Kibice, którzy kupili bilety na mecz z Rakowem w normalnej cenie (bez promocji) mogą wykorzystać przysługującą im rekompensatę w postaci wygenerowanych voucherów. Dzięki nim jednorazowo zakupią bilet w internetowym systemie sprzedaży na dowolny mecz bieżącej rundy (sezonu 2023/24) w cenie o 10 zł niższej. Jak wykorzystać voucher?

 1. Po zalogowaniu do systemu biletowego należy wejść w zakładkę „Twoje konto”
 2. Na dole widocznej strony jest sekcja „Vouchery”
 3. Skopiuj numer vouchera i wpisz go w polu „UŻYJ VOUCHER” na podsumowaniu zakupu lub będzie on widoczny w podsumowaniu koszyka, obok ikonki „Prezent”, gdzie wyświetli się cyfra „1”. Należy ją kliknąć i wykorzystać zniżkę

Ceny biletów na mecz: ŁKS – Radomiak Radom

Ceny biletów w na mecz: ŁKS – Lech Poznań (w promocji dwupak)

BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Pamiętaj

 • Jeśli podczas zakupu biletu wybrałeś/aś opcję „Wydruk samodzielny”, możesz pobrać bilet ze swojego konta i wydrukować go lub okazać w formie mobilnej. Nie musisz już stać w kolejce do kasy, ani odbierać swojego biletu na miejscu, na stadionie. Sprawdźcie jednak wcześniej, jaka forma dostarczenia została wybrana – karta kibica, wydruk samodzielny.
 • Najważniejsza na bilecie jest część z kodem QR. W momencie podejścia do bramki należy rozświetlić maksymalnie ekran i przybliżyć kod QR, następnie odbić go na czytniku kodów kreskowych na bramkach (jeśli szkło w Twoim telefonie jest rozbite może się okazać, że czytnik nie będzie w stanie przeczytać Twojego kodu kreskowego).


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny