Ważny komunikat dot. wejścia kibiców na mecz z Górnikiem Łęczna

18 / 06 / 2021

Udało się! Podczas niedzielnego finału barażów trybuna stadionu ŁKS-u zostanie wypełniona w 50 proc.! O zasadach dystrybucji wejściówek na to spotkanie informujemy w treści komunikatu.

W niedzielę stadion im. Władysława Króla będzie mógł zostać wypełniony maks. w 50%. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu, ze szczególnym uwzględnieniem informacji dot. oświadczenia o szczepieniu.

Karnetowicze

Posiadaczom karnetów na cały sezon lub rundę jesienną (2020/2021) miejsca na mecz z Górnikiem Łęczna zostały przypisane AUTOMATYCZNIE i już „załadowane” na kartę kibica (w związku z czym NIE trzeba drukować „biletu”).

Informujemy przy tej okazji, że posiadacze karnetów mogą w systemie sprzedaży zwolnić swoje miejsce. Nie ma natomiast możliwości zwalniania miejsca dla konkretnej osoby. Zwolnione miejsce wraca do dostępnej puli, z której będą mogli skorzystać pozostali kibice w ramach otwartej sprzedaży.

WAŻNE! Wszystkich kibiców zaszczepionych przeciwko COVID – 19 prosimy o pobranie, wypełnienie i zabranie ze sobą oświadczenia dot. zaszczepienia przeciwko COVID – 19, które odbierze od Was przy wejściu na obiekt pracownik ochrony POBIERZ OŚWIADCZENIE. To niezwykle ważne, bo od liczby oświadczeń zależy pula przeznaczona dla osób niezaszczepionych. Oświadczenia będzie można wypełnić również na miejscu, ale ich wcześniejsze pobranie bardzo usprawni naszą pracę.

Kibicom, którzy zakupili karnety VIP GOLD lub VIP SILVER na sezon lub rundę jesienną miejsca zostały przypisane automatycznie.

Rusza otwarta sprzedaż biletów

Dziś (tj. w piątek 18 czerwca) do otwartej sprzedaży trafi pula biletów. Początek sprzedaży o godz. 19. Bilet na mecz z Górnikiem Łęczna w otwartej sprzedaży będzie można zakupić wyłącznie w systemie sprzedaży na stronie bilety.lkslodz.pl. Liczba miejsc jest niestety mocno ograniczona, dlatego sugerujemy nie zwlekać z zakupem wejściówki.

Ceny biletów:

• Bilet normalny: 40 zł
  • Bilet ulgowy: 30 zł
  • Bilety VIP: 100 zł (normalny) i 80 zł (ulgowy)

W celu zapisania lub wydruku opłaconego biletu należy wejść z zakładkę „Moje Bilety” i następnie skorzystać z jednej z opcji, poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony.

Przy wejściu na stadion należy okazać albo wydrukowany bilet z kodem kreskowym, albo zeskanować kod kreskowy (z pliku PDF) z wejściówki pobranej na telefon! Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu!