Aktualności

Ważna informacja dla uczestników zajęć ŁKS Schools

0
18 / 11 / 2020

Informujemy, że uległa zmianie godzina rozpoczęcia zajęć sportowych dla dzieci w ramach ŁKS Schools. Od najbliższego czwartku treningi na boisku pod balonem rozpoczynać się będą o godz. 19.

Zajęcia ŁKS Schools odbywają się we wtorki i czwartki. Od najbliższego czyli czwartkowego treningu (19 listopada) treningi rozpoczynać się będą o godz. 19 – już na boisku pod balonem w ośrodku Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19.

Przy tej okazji prosimy rodziców lub opiekunów dzieci biorących udział w ŁKS Schools o uregulowanie płatności do dziesiątego dnia każdego miesiąca. Miesięczną składkę w wysokości 150 zł należy wpłacać na nr konta: 08 1050 1461 1000 0090 8107 9254. W tytule przelewu prosimy wpisać: Wpłata na cele statutowe -imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka (np.: „Wpłata na cele statutowe – Jan Kowalski, 1.01.2015).

Przypominamy, że w rekreacyjnych treningach piłki nożnej prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerską w ramach ŁKS Schools może wziąć udział każde dziecko urodzone w 2013, 2014, 2015 lub 2016 roku.

To doskonały pretekst do rozpoczęcia przygody ze sportem pod znakiem ełkaesiackiej przeplatanki, a przy tym gwarancja doskonałej zabawy, która pomoże w rozwoju fizycznym i psychicznym dziecka oraz jego integracji z rówieśnikami.

Rodziców i opiekunów dzieci zainteresowanych zajęciami w ramach ŁKS Schools zachęcamy do pobrania, wypełnienia i wysłania FORMULARZA na adres mailowy: schools@lkslodz.pl. Dodatkowe informacje dotyczące projektu znajdziecie na stronie lkslodz.pl, a także pod numerem tel. 784 440 280 (kontakt w godz. 10-16).Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]