Aktualności

W środę na stadionie ŁKS-u finał Pucharu Polski kobiet

9
18 / 06 / 2019

Już jutro na stadionie ŁKS-u zmierzą się wielokrotne zwyciężczynie Pucharu Polski – Czarni Sosnowiec i Medyk Konin. Stawką spotkania jest kolejne trofeum, a mecz rozpocznie się o godz. 18.

Oba kluby łącznie triumfowały w tych rozgrywkach już 19 razy. Czarni zdobyli do tej pory jedenaście pucharów, Medyk osiem. Sosnowiczanki do finału dotarły wygrywając po zaciętym meczu i serii jedenastek z UKS SMS Łódź. W finale po roku przerwy zagra też Medyk Konin, który pokonał obrońcę tytułu i lidera Ekstraligi, Górnik Łęczna 2:1.

Wstęp na finałowe spotkanie na stadionie ŁKS-u jest bezpłatny. Darmowe bilety, po okazaniu dokumentu tożsamości można odebrać w kasie przy al. Unii Lubelskiej 2 dziś (wtorek) w godzinach 10 – 16 oraz w dniu meczu od godziny 10 do zakończenie pierwszej połowy. Zamówienia grupowe można składać pod adresem mailowym krzysztof.kolodziejski@makis.pl.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]