Aktualności

Biało-czerwono-biały piknik na Starym Polesiu

18
15 / 06 / 2019

Mimo tego, że Dzień Dziecka już dawno za nami, to w dalszym ciągu odbywają się imprezy związane z tym wydarzeniem. Wczoraj zawodnicy ŁKS-u, Adrian Klimczak i Maciej Wolski, gościli na pikniku zorganizowanym przy Szkole Podstawowej nr 36 przy ul. Więckowskiego na Starym Polesiu.

Standardowo w ręce najmłodszych trafiły setki biało-czerwono-białych gadżetów takich jak smyczki, wlepki czy koszulki ufundowanych przez Stowarzyszenie Kibiców ŁKS. Nie zabrakło również gier i zabaw, w których chętnie uczestniczyli podopieczni trenera Kazimierza Moskala. Najmłodsi mieli też okazję spotkać maskotkę sekcji siatkówki, czyli popularną „Wiewiórę” oraz zawodniczkę mistrzyń Polski – Klaudię Gajewską.

Kolejne udane spotkanie z najmłodszymi za nami! A to jeszcze nie koniec, bo już dzisiaj pojawimy się w samym sercu naszego miasta, czyli na Śródmieściu.


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]