Akademia

Na pożegnanie sezonu. W sobotę ŁKS II zagra ze Świtem

17.06.2022

17.06.2022

Na pożegnanie sezonu. W sobotę ŁKS II zagra ze Świtem

fot. Lens Strong

Na zakończenie trzecioligowych zmagań w sezonie 2021/2022 piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się w Łodzi ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania w sobotę o godz. 17.

Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego pożegna się z sezonem i swoimi kibicami sobotnim meczem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka bez względu na wynik tej konfrontacji nie zdołają awansować na wyższe miejsce w tabeli trzeciej ligi, ale ich celem będzie utrzymanie siódmej lokaty. Wielokrotnie wspominaliśmy ostatnio, że ełkaesiackie rezerwy spisują się w tym roku znakomicie, więc liczymy na dobrą puentę zespołu, który w 2022 wygrał pięć z ośmiu domowych spotkań.

W sobotę wraz z łodzianami żegnać sezon trzeciej ligi w Łodzi będą piłkarze niepokonanego od trzech kolejek i zajmującego trzecie miejsce w tabeli Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Zespół z województwa mazowieckiego (osiem punktów więcej od naszego zespołu) też gra wyłącznie o prestiż i przy okazji o utrzymanie miejsca na podium. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Świt podzielił się punktami z ełkaesiakami po bezbramkowym remisie.

Spotkanie rezerw ŁKS-u ze Świtem rozpocznie się w sobotę 18 czerwca o godz. 17 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej w Łodzi.


Organizacyjnie przed meczem rezerw

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 16.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.