Drużyna

Utalentowany nastolatek dołączył do ŁKS-u

24.06.2020

24.06.2020

Utalentowany nastolatek dołączył do ŁKS-u

Julian Mordasiewicz został nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. 15-letni pomocnik, który przez ostatnie trzy sezony reprezentował barwy AKS SMS Łódź, podpisał umowę do końca czerwca 2023 roku.

Umiejętności Julka doskonale zna choćby Krystian Ilnicki, czyli jeden z trenerów Akademii ŁKS, który miał już okazję pracować z pochodzącym z Wałbrzycha zawodnikiem. – Julek jest przede wszystkim piłkarzem, jak na swój wiek, świetnie wyszkolonym technicznie. Ma bardzo dobrą koordynację i zmysł do gry kombinacyjnej. To taki typowy „wolny elektron”, który stale wprowadza zamieszanie w szeregach rywala. A przy tym potrafi jeszcze zaskoczyć bramkarzy kąśliwym uderzeniem z dystansu – podkreśla Ilnicki.

Więcej o młodym zawodniku można dowiedzieć się z poniższej rozmowy. Dodajmy, że dla Julka był to pierwszy tego typu wywiad przed kamerą.