Aktualności

Utalentowany nastolatek dołączył do ŁKS-u

25
24 / 06 / 2020

Julian Mordasiewicz został nowym zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego. 15-letni pomocnik, który przez ostatnie trzy sezony reprezentował barwy AKS SMS Łódź, podpisał umowę do końca czerwca 2023 roku.

Umiejętności Julka doskonale zna choćby Krystian Ilnicki, czyli jeden z trenerów Akademii ŁKS, który miał już okazję pracować z pochodzącym z Wałbrzycha zawodnikiem. – Julek jest przede wszystkim piłkarzem, jak na swój wiek, świetnie wyszkolonym technicznie. Ma bardzo dobrą koordynację i zmysł do gry kombinacyjnej. To taki typowy „wolny elektron”, który stale wprowadza zamieszanie w szeregach rywala. A przy tym potrafi jeszcze zaskoczyć bramkarzy kąśliwym uderzeniem z dystansu – podkreśla Ilnicki.

Więcej o młodym zawodniku można dowiedzieć się z poniższej rozmowy. Dodajmy, że dla Julka był to pierwszy tego typu wywiad przed kamerą.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]