Drużyna

Utalentowany golkiper dołączył do ŁKS

25.06.2020

25.06.2020

Utalentowany golkiper dołączył do ŁKS

Nowym golkiperem Łódzkiego Klubu Sportowego został Michał Kot. 17-latek, który podpisał z ŁKS-em trzyletnią umowę, pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnym Łukowie, później przez rok był zawodnikiem BKS-u Lublin, a ostatnio bronił bramki Wisły Kraków w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Nowy bramkarz „Rycerzy Wiosny” w swoim piłkarskim CV ma ponadto powołania do reprezentacji Polski do lat 17, a także pobyty na testach w angielskich klubach – Leicester City oraz Huddersfield Town. Kot ma 190 cm wzrostu, a do jego idoli między słupkami należą między innymi Marc-André ter Stegen oraz Jan Oblak.

Więcej na temat nowego zawodnika ŁKS-u dowiecie się z poniższej rozmowy na ŁKS TV: