Umowy dla zawodników z drugiej drużyny

06 / 09 / 2019

Łódzki Klub Sportowy podpisał roczne kontrakty aż z dziewięcioma piłkarzami, którzy trwający właśnie sezon rozpoczęli jako zawodnicy ŁKS II. Większość z nich to przedstawiciele rocznika 2001.

Podpisy pod umowami, które obowiązują do końca sezonu 2019/20, złożyli:

• Piotr Białousko – lewy obrońca, rocznik 2001
  • Dariusz Gmosiński – napastnik, rocznik 2001
  • Mateusz Jaszczak – pomocnik, rocznik 2000
  • Michał Karlikowski – obrońca/pomocnik, rocznik 1998
  • Stanisław Lasota – środkowy obrońca, rocznik 2001
  • Tobiasz Olowo – pomocnik, rocznik 2001
  • Filip Pietrzak – obrońca, rocznik 1999
  • Michał Snochowski – bramkarz, rocznik 2001

Wspomniana ósemka broniła barw drugiej drużyny ŁKS-u już w poprzednich rozgrywkach. Dziewiątym natomiast zawodnikiem, który parafował roczną umowę jest Mieszko Lorenc, czyli środkowy obrońca z rocznika 2001. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał on w zespole Pogoń-Ekolog Zduńska Wola, a w ostatnich latach był zawodnikiem Legii Warszawa.

Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy przekonali nas swoją dotychczasową postawą, że warto dać im szansę i podpisać z nimi umowy. Będziemy się bacznie przyglądać ich postępom i liczymy, że ich dalszy ­­rozwój będzie przebiegał zgodnie z oczekiwaniami – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego.