Aktualności

Rezerwy powalczą o pierwsze zwycięstwo

10
05 / 09 / 2019

Chociaż pierwsza drużyna ŁKS-u pauzuje w ten weekend z powodu przerwy na spotkania reprezentacji Polski, to nie oznacza, że kibice mogą narzekać na nudę. Już jutro o pierwsze zwycięstwo w sezonie powalczą rezerwy „biało-czerwono-białych”.

Druga drużyna ŁKS-u występująca na boiskach czwartej ligi do tej pory zgromadziła na swoim koncie jedynie 3 punkty, na które złożyły się remisy 2:2 z Andrespolią Wiśniowa Góra, 3:3 z Pogonią Zduńska Wola oraz 0:0 z Nerem Poddębice. Ełkaesiacy chcą w końcu przerwać złą passę i zwyciężyć po raz pierwszy w tym sezonie.

Piątkowy rywal drugiego zespołu ŁKS-u, czyli Boruta Zgierz, zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów. Podopieczni trenera Radosława Koźlika do tej pory zwyciężyli trzy mecze oraz jeden zremisowali.

Jest wielce prawdopodobne, że jutro w drużynie ŁKS II obejrzymy na boisku kilkunastu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Po porannym treningu trener Kazimierz Moskal wraz ze swoim sztabem zdecyduje, którzy piłkarze wystąpią w wieczornym spotkaniu przeciwko Borucie Zgierz. Kibice będą mogli więc się przekonać w jakiej formie znajdują się poszczególni gracze.

Dla wszystkich osób wybierających się na mecz rezerw firma „Pan Grill” przygotowała punkt cateringowy, w którym będzie można nabyć potrawy z grilla oraz zimne napoje. Początek piątkowego spotkania o godzinie 18:00 w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej. Wstęp bezpłatny.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]