Aktualności

Trwa proces akredytacyjny na mecz z Jagiellonią Białystok

3
05 / 06 / 2020

fot. Artur Kraszewski

Rozpoczął się już proces akredytacyjny na spotkanie 29. kolejki PKO Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Przypominamy, iż mecz ten odbędzie się na obiekcie przy al. Unii 2 w najbliższą środę – 10 czerwca – o godzinie 20:30. Będzie to ostatni występ ełkaesiaków na własnym stadionie w fazie zasadniczej tego sezonu.

Aby usprawnić proces akredytacyjny i pracę mediów na meczach ŁKS-u, w nawiązaniu do zmian w Regulaminie Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 w zakresie organizacji spotkań ligowych podczas epidemii COVID – 19, powtarzamy najważniejsze informacje z tym związane.

  • Wszystkie dotychczas wystawione akredytacje stałe na ten sezon tracą ważność.
  • Działając w zgodzie z wytycznymi Ekstraklasy S.A. od najbliższej kolejki będzie uruchamiany osobny proces akredytacyjny na każdy mecz domowy Łódzkiego Klubu Sportowego. Wszystkie osoby pragnące wziąć udział w tym wydarzeniu proszone są o przesłanie nowego wniosku jednorazowego.
  • Na każde spotkanie PKO Ekstraklasy będzie mogło wejść do 15 osób akredytowanych jako PRASA, do 2 jako RADIO oraz maksymalnie do 10 przedstawicieli FOTO.
  • Jedna redakcja może uzyskać tylko po jednej akredytacji danego typu – FOTO, PRASA, RADIO.
  • Prosimy pamiętać, że złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu takowej decyduje Biuro Prasowe ŁKS Łódź.
  • W przypadku nowych wytycznych od Ekstraklasy S.A. Biuro Prasowe ŁKS Łódź rozważy zwiększenie ilości akredytowanych osób na wydarzenie.
  • Na podstawie aktualnych wytycznych została przygotowana nowa mapa stadionu – wraz z informacją na temat stref, które będą obowiązywać na obiekcie przy al. Unii 2. Zostanie ona przedstawiona w osobnym komunikacie, wraz ze startem procesu akredytacyjnego.
  • Wszystkie osoby pracujące na stadionie zobowiązane są do stosowania się do przyjętych zasad bezpieczeństwa, poruszania się w wyznaczonych strefach i stosowania się do zaleceń pracowników Klubu. Należy też pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa do momentu opuszczenia obiektu.
  • Wnioskując o przyznanie akredytacji prosimy o dokładne rozważenie, czy obecność na danym spotkaniu jest niezbędna.

Wszystkie powyższe zapisy wynikają z troski o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników ligowych zmagań – na czele z zawodnikami, przedstawicielami sztabów poszczególnych drużyn oraz pozostałymi pracownikami klubów i ekipy telewizyjnej. Podobne zasady obowiązują do odwołania we wszystkich zespołach PKO BP Ekstraklasy. Prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją.

Mamy nadzieję, że wspomniane działania przyczynią się do tego, abyśmy jak najszybciej mogli znów w komplecie emocjonować się ponownie rozgrywkami ligowymi w naszym kraju.

UWAGA: Na wnioski akredytacyjne dotyczące meczu z Jagiellonią Białystok czekamy pod adresem mailowym prasa@lkslodz.pl do wtorku – 9 czerwca – do godziny 12:00.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]