Dziękujemy! Raport z akcji #Gramyw12

03 / 06 / 2020

Akcja #Gramyw12 trwa w najlepsze, ale już dziś okazało się, że „razem mamy w sam raz tyle”, żeby podziękować Wam za wsparcie.

W ełkaesiakach siła i nie pierwszy raz to udowodniliście, a chociaż akcja trwa dalej, już dziś postanowiliśmy pokazać Wam, jak bardzo pomogliście swojemu klubowi.

W ramach akcji #Gramyw12 zakupiliście 133 pamiątkowych karnetów, 216 biletów, a na meczu z Górnikiem Zabrze wspierało nas ponad pół tysiąca awatarów. To piękny gest, za który wkrótce na pewno się zrewanżujemy.

Chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy wzięli udział w naszej akcji. To dla nas ważne, że tyle osób chce mieć wpływ na rozwój naszego wspólnego dobra – ŁKS-u. To pomoc nie tylko finansowa, ale świadomość, że stoi za nami rzesza zaangażowanych kibiców. Tworzenie świadomej i zaangażowanej wspólnoty wokół ŁKS-u to jeden z naszych najważniejszych celów – powiedział Tomasz Salski, prezes ŁKS-u.

Dziś znów zachęcamy Was do wzięcia udziału w dalszej części naszej akcji, choć oczywiście nie możemy się już doczekać, kiedy zasiądziemy na trybunie wspólnie i razem zaśpiewamy „Rodowici w ŁKS-ie zakochani”.