Klub

Trwa akcja kibiców ŁKS-u #BiletyDoPiątku

04.04.2019

04.04.2019

Trwa akcja kibiców ŁKS-u #BiletyDoPiątku

Z przyjemnością obserwujemy akcję kibiców ŁKS-u, którzy postanowili ułatwić życie pracownikom klubu i już do piątku wykupić wszystkie bilety na niedzielny mecz ligowy z Puszczą Niepołomice. Być może niedzielne spotkanie będzie jedynym w tym sezonie, które zostanie rozegrane o wyjątkowej dla nas godzinie 19:08 – przyznaje Dariusz Lis, dyrektor Łódzkiego Klubu Sportowego.

Szczegóły całej akcji można znaleźć na stronie kibiców ŁKS-u, czyli na portalu lksfans.pl:

Znasz to uczucie, gdy w piątek o godzinie 16.00 zamykasz za sobą drzwi w robocie i z czystą głową delektujesz się zapachem nadchodzącego weekendu? Cóż, ludzie w naszym klubie tego uczucia nie znają. Okres przed meczem, szczególnie, gdy termin wypada tak jak w tym tygodniu, w niedzielę, to dla nich najbardziej gorące chwile, podczas których walczą zaciekle o każdego kibica obecnego na stadionie.

Dlatego wpadliśmy na pomysł: zróbmy im prezent. A tak, po prostu, doceniając robotę prezesa, dyrektorów, działu marketingu, sprzedaży. Czy w niedzielę będzie komplet? Trudno sobie wyobrazić inny scenariusz, skoro zapełniliśmy trybunę trzy razy z rzędu, a piłkarze odwdzięczyli się olśniewającą grą. Ale dlaczego mielibyśmy nie zrobić kompletu już w piątek?

Plan jest prosty – wszyscy, ale to naprawdę wszyscy, kupujemy bilety w przedsprzedaży. Nie ma, że „w niedzielę kupię”, albo „akurat rano po drodze do kościoła”. Nie i już, kupujemy w tygodniu. W piątek o 16.00 wyjdźmy z roboty z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku – 100-procentowego zapełnienia naszego niewielkiego obiektu.

Nadrzędny cel jest taki, żeby ludzie w kasach i w marketingu mieli wolną sobotę. Ale jest też jeden BARDZO ważny cel poboczny. W piątek zbiera się Komitet Sterujący, który będzie debatował na temat dalszego losu budowy naszego stadionu. Tylko pomyślcie jaką moc, jaką siłę będzie niósł za sobą przekaz: panowie, Wy tu gadu-gadu, a my już mamy komplet na dwa dni przed meczem.

Właśnie decydują się losy naszego klubu. Nie jest tajemnicą, że przegranie walki o stadion będzie drastycznym wyhamowaniem naszego dynamicznego rozwoju. Wiele razy się zasłanialiśmy – to nie zależy ode mnie, co ja sam mogę zrobić, czy mój głos coś zmieni. Dziś już wiemy – tak, dużo zależy od nas. Każdy z nas w pojedynkę może zmienić wszystko.

Kup bilet w przedsprzedaży, najlepiej i sobie, i sąsiadowi. Tacie niekoniecznie, bo pewnie tata i tak ma karnet na B2. Zrób to DO PIĄTKU. Pokaż politykom, działaczom, dziennikarzom i całej piłkarskiej Polsce, że zależy ci na nowym stadionie dla naszego klubu. Że potrzebujemy go nawet nie na niedzielę, potrzebujemy go już na piątek!

Zaręczamy, nie będziesz żałował. Nie z tą drużyną, nie z tymi kibicami, nie z tym trenerem. Więc po prostu zrób to. #DoPiątku. A potem… weekend mamy z głowy, gra Łódzki Klub Sportowy.

– Będzie nam bardzo miło, jeżeli faktycznie do weekendu rozejdą się wszystkie wejściówki na niedzielny mecz z Puszczą. Będzie to też kolejny bardzo ważny argument za tym, aby jak najszybciej rozpoczęła się rozbudowa naszego obiektu – podkreśla Dariusz Lis.

Co ciekawe, w niedzielę przypada także 62. rocznica słynnego meczu Górnik Zabrze – ŁKS, po którym redaktor Jerzy Zmarzlik nadał łódzkim piłkarzom miano „Rycerzy Wiosny”. Obecność na meczu z Puszczą będzie zatem stanowiła formę swoistego podziękowania i upamiętnienia zespołu prowadzonego przez Władysława Króla, który ma w przyszłości zostać patronem dokończonego stadionu przy al. Unii.

Warto też dodać, że na niedzielę synoptycy zapowiadają ładną pogodę, co oznacza, że warunki do grania i do kibicowania będą bardzo dobre. Jak widać, nie ma zatem co zwlekać z zakupem biletu…