Aktualności

Trenerzy po Skra – ŁKS

7
19 / 02 / 2023

– Takimi meczami nie robi się awansu, ale takimi meczami sprawę awansu można sobie zagmatwać – stwierdził trener Kazimierz Moskal po niedzielnym meczu łodzian ze Skrą Częstochowa. ŁKS wygrał 2:1.

Jakub Dziółka (trener Skry): Zagraliśmy z najlepszą drużyną w tej lidze. Po stracie goli wróciliśmy do gry, piłkarze bardzo dzielnie sobie radzili i do końca grali dziś o zwycięstwo. Na pewno się nie poddamy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u):  Przede wszystkim jestem zadowolony z trzech punktów. Cel był jeden i go osiągnęliśmy. Na pewno druga połowa do zapomnienia, ale spodziewaliśmy się trudnego meczu. Moim zdaniem takimi meczami nie robi się awansu, ale takimi meczami sprawę awansu można sobie zagmatwać.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny