Aktualności

Stadion Króla z szansą na nagrodę Stadium of the Year 2022!

26
16 / 02 / 2023

Na Stadion Miejski im. Władysława Króla w Łodzi, czyli sportowy dom ŁKS-u, można już oddać głos w głosowaniu, które wyłoni stadion roku 2022. Tu wszystko zależy od kibiców, ale konkurencja jest spora – o nagrodę walczy również 35 innych obiektów z całego świata.

Stadion Miejski im. Władysława Króla w al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi to z pewnością jeden z najbardziej efektownych obiektów oddanych do użytku w 2022 roku w tej części Europy. Nie jest to jednak jedyna arena z Polski, która została nominowana, gdyż w konkursie znalazł się również Stadion Floriana Krygiera w Szczecinie. Rywalizacja  pomiędzy tymi obiektami oraz dwoma nominowanymi obiektami z Rumunii będzie bardzo zacięta!

W konkursie biorą udział stadiony aż z sześciu różnych kontynentów: osiemnaście obiektów pochodzi z Azji, siedem z Europy, pięć z Afryki, trzy z Ameryki Północnej, dwa z Ameryki Południowej oraz jeden z Australii i Oceanii. Wszystkich kandydatów oraz instrukcję głosowania możecie poznać, dzięki obejrzeniu tego filmu:

Pamiętajcie, że nie zawsze wygrywa największy czy najbogatszy stadion, często liczy się społeczność i siła mieszkańców, którzy głosują na swój ulubiony obiekt. Czy stadion Króla zwycięży? To zależy od głosujących, więc daj znać swoim znajomym o głosowaniu, aby zwiększyć szanse obiektu!

Jak wziąć udział w największym stadionowym publicznym głosowaniu?

Nagroda przyznawana jest w głosowaniu internetowym – TUTAJ. Jest ono bezpłatne dla wszystkich, ale ograniczone do jednego głosu na urządzenie. Aby wziąć udział, każdy musi wybrać pięć stadionów, przyznając 5 gwiazdek najlepszemu, 4 gwiazdki drugiemu, 3 gwiazdki trzeciemu, 2 gwiazdki czwartemu i wreszcie 1 gwiazdkę piątemu, najciekawszemu. Oznacza to, że nie można oddać głosu tylko na jeden stadion – w formularzu muszą znaleźć się wszystkie 5 obiektów. Aby zagłosować odwiedź Stadium of the Year 2022, platformę do głosowania, która będzie otwarta do 15 marca.

Czym jest konkurs Stadium of the Year?

Konkurs Stadion Roku to głosowanie publiczne, które odbywa się co roku od 2011 roku – głosujący wybierają najlepszy ich zdaniem stadion oddany do użytku w poprzednim roku. Plebiscyt jest największym tego typu publicznym głosowaniem na świecie. Od rozpoczęcia pierwszej edycji zliczono łącznie ponad 400 000 ważnych głosów. Więcej o poprzednich zwycięzcach konkursu można dowiedzieć się z filmu poniżej.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny