Klub

Pirulo: Gotowy na sto procent

18.02.2023

18.02.2023

Pirulo: Gotowy na sto procent

– Teraz czuję się tutaj jak w domu. Mogę dawać z siebie maksimum. W trakcie poprzedniej kadencji trenera Kazimierza Moskala wszystko było dla mnie nowe. Dziś nasza relacja jest lepsza, co pomaga mi w dobrej grze – mówi Pirulo, który przed meczem ze Skrą Częstochowa opowiedział nam również m.in. o nagrodzie dla pierwszoligowca roku tygodnika „Piłka Nożna”, obecnej drużynie, karnym z GKS-em Tychy i najbliższym wyzwaniu.

Pirulo (piłkarz ŁKS-u): Mamy teraz w szatni bardzo pomocnych ludzi i bardzo pozytywnych. Jesteśmy dobrze zgraną grupą – zarówno piłkarzy, jak i ludzi. Czuć, że jesteśmy zespołem. Każdy walczy za drugiego, każdy biega za drugiego. I to jest najważniejsze. Teraz czuję się tutaj jak w domu. Mogę dawać z siebie maksimum. W trakcie poprzedniej kadencji trenera Kazimierza Moskala wszystko było dla mnie nowe. Dziś czuję, że nasza relacja jest lepsza, co pomaga mi w dobrej grze.