Trenerzy po Skra – ŁKS

19.02.2023

Trenerzy po Skra – ŁKS

– Takimi meczami nie robi się awansu, ale takimi meczami sprawę awansu można sobie zagmatwać – stwierdził trener Kazimierz Moskal po niedzielnym meczu łodzian ze Skrą Częstochowa. ŁKS wygrał 2:1.

Jakub Dziółka (trener Skry): Zagraliśmy z najlepszą drużyną w tej lidze. Po stracie goli wróciliśmy do gry, piłkarze bardzo dzielnie sobie radzili i do końca grali dziś o zwycięstwo. Na pewno się nie poddamy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u):  Przede wszystkim jestem zadowolony z trzech punktów. Cel był jeden i go osiągnęliśmy. Na pewno druga połowa do zapomnienia, ale spodziewaliśmy się trudnego meczu. Moim zdaniem takimi meczami nie robi się awansu, ale takimi meczami sprawę awansu można sobie zagmatwać.