Trenerzy po meczu ŁKS – GKS Tychy

9
21 / 11 / 2021

– Chcemy iść do przodu krok po kroku. Koncentrować się tylko na najbliższym meczu. Dziś moim zdaniem odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo – powiedział trener Kibu Vicuña po wygranym 2:0 meczu z GKS-em Tychy.

🎙 Artur Derbin (trener GKS-u): Mieliśmy duży apetyt, żeby powalczyć dziś o zwycięstwo. Nie ustrzegliśmy się błędów, a żałuję zwłaszcza sytuacji w końcówce meczu, kiedy byliśmy bliscy wyrównania. Gratuluję ŁKS-owi. Myślę, że poprzednie zwycięstwo, z GKS-em Katowice, dodało łodzianom animuszu.

🎙 Kibu Vicuña (trener ŁKS-u): Moim zdaniem odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Bardz0 chcieliśmy zagrać lepiej niż tydzień temu. Udało się, w dodatku wygraliśmy z bardzo wymagającym rywalem. Stworzyliśmy więcej sytuacji podbramkowych. Pierwsza połowa była w pewnym sensie „kompletna”, zabrakło może jeszcze drugiego gola. Po przerwie kontrolowaliśmy sytuację.