Aktualności

Marek Kozioł: „Trzeba być przygotowanym na wszystko”

8
18 / 11 / 2021

– Najpierw trzeba dać z siebie „maksa”, zgarnąć punkty, a dopiero potem patrzeć w przyszłość – powiedział Marek Kozioł przed meczem z GKS-em Tychy.

🎙 Marek Kozioł (piłkarz ŁKS-u): Cały czas musimy pracować nad „mentalem” i poprawianiem tego, co dzieje się w naszych głowach podczas meczu. Tutaj szukałbym klucza do tego, żeby na boisku wyglądało to coraz lepiej. Na razie nie patrzę w tabelę pierwszej ligi. Wychodzę z założenia, że należy skupiać się z tygodnia na tydzień zawsze na najbliższym celu. Najpierw więc trzeba dać z siebie „maksa”, zgarnąć punkty, a dopiero potem patrzeć w przyszłość.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny