Aktualności

Bilety na mecz z GKS Tychy

12
15 / 11 / 2021

Najbliższa niedziela zapowiada się ekscytująco, bo tego dnia najpierw czeka nas mecz piłkarzy ŁKS-u z GKS-em Tychy, a wieczorem będziemy trzymać kciuki za „Łódzkie Wiewióry” w siatkarskich derbach Łodzi. Sprzedaż biletów na mecz z GKS-em rusza już we wtorek.

Bilety na mecz ŁKS-u z GKS-em Tychy dostępne będą od wtorku od godz. 12 w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl) oraz w kasie biletowej Łódź Sport Arena.


Cennik biletów na mecz z GKS-em Tychy (niedziela, 21 listopada, godz. 12.40):

 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny)
 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 20 zł (ulgowy – dotyczy kobiet i osób po 65. roku życia)
 • Dzieci i młodzież (do 16. roku życia)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
 • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy)
 • VIP GOLD: 150 zł

Dodatkowo! Przypominamy, że wszyscy, którzy na poprzedni mecz (z GKS-em Katowice) zakupili normalny bilet (w cenie 50 zł), bilet na niedzielne spotkanie ełkaesiaków z GKS Tychy zakupią za 10 zł!


Harmonogram sprzedaży w kasach

 • Wtorek / (16 listopada) godz. 12.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
 • Środa / (17 listopada) godz. 9.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
 • Czwartek / (18 listopada) godz. 10.00 – 12.50 i 15.30 – 18.00 (Łódź Sport Arena)
 • Piątek / (19 listopada) godz. 9.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
 • Sobota / (20 listopada) NIECZYNNE
 • NIEDZIELA (DZIEŃ MECZU) | (21 listopada) od godz. 10 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)


Instrukcja zakupu biletu:

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – GKS Tychy”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


Zorganizowane grupy uczniów i młodych piłkarzy

Przy tej okazji na mecz z GKS-em Tychy zapraszamy zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych oraz zorganizowane grupy młodych zawodników szkółek piłkarskich wraz z opiekunami. Przygotowaliśmy dla Was specjalne bezpłatne bilety, więc jeśli jesteście nimi zainteresowani, prosimy o możliwie szybki kontakt na adres: mateusz.zegota@lkslodz.pl.

Karnety na rundę jesienną nadal obowiązują

Mecz z GKS-em Tychy jest co prawda pierwszym spotkaniem rundy rewanżowej, ale karnety na rundę jesienną sezonu 2021/2022 oczywiście nadal obowiązują, więc ich posiadacze (podobnie jak i posiadacze karnetów na cały sezon) obejrzą niedzielne zawody w ramach tego właśnie już wykupionego jesiennego abonamentu.

Niedziela pełna wrażeń

Najbliższa niedziela zapowiada się niezwykle ekscytująco, bo tego dnia najpierw czeka nas mecz piłkarzy ŁKS-u z GKS-em Tychy, a wieczorem będziemy trzymać kciuki za „Łódzkie Wiewióry” w siatkarskich derbach Łodzi. Spotkanie ŁKS Commercecon z Budowlanymi rozpocznie się w niedzielę o godz. 20.30 w Łódź Sport Arenie im. Józefa Żylińskiego.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny