Klub

MPK-Łódź promuje wydarzenia organizowane w al. Unii 2

17.11.2021

17.11.2021

Już wkrótce o wydarzeniach sportowych organizowanych w al. Unii 2 będzie głośno także w środkach transportu miejskiego, a wszystko dzięki rozpoczętej właśnie współpracy z MPK-Łódź.

Zintensyfikowanie działań promujących ważne z łódzkiego punktu widzenia usługi oraz wydarzenia, istotne jest dziś zarówno dla nas, jak i MPK-Łódź, więc na rozpoczętej właśnie współpracy skorzystają wszyscy, w tym przede wszystkim łodzianie, którzy dzięki reklamie wydarzeń sportowych, organizowanych na nowoczesnych obiektach w al. Unii Lubelskiej, będą odtąd zawsze na bieżąco.

W ramach rozpoczętej właśnie współpracy w zainstalowanych w autobusach i tramwajach MPK-Łódź biletomatach i ekranach, a także na banerach wyświetlających się przy rozkładach jazdy (na stronie mpk.lodz.pl) pojawią się spoty i materiały reklamowe promujące wydarzenia sportowe z udziałem piłkarzy ŁKS-u oraz siatkarek ŁKS Commercecon.

Z kolei na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla i Łódź Sport Arenie im. Józefa Żylińskiego, przy okazji meczów naszych drużyn, na bandach LED i banerach okalających boiska zobaczycie reklamę MPK-Łódź, co więcej w planach jest także organizacja wspólnych akcji marketingowych.

Nie sposób przy tym nie zauważyć, że coraz lepszy odbiór transportu miejskiego wśród mieszkańców naszego miasta to efekt dynamicznego rozwoju Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – Łódź Sp. z o.o., przejawiającego się m.in. w wysokiej jakości i popularności świadczonych usług, a także stałej pracy wizerunkowej.

Przy okazji zachęcamy wszystkich kibiców do korzystania z komunikacji miejskiej oferowanej przez MPK-Łódź, tym bardziej że obiekty sportowe w al. Unii 2 są doskonale skomunikowane z resztą miasta.