Klub

Trenerzy po ŁKS – Bruk-Bet Termalica

11.09.2022

11.09.2022

Trenerzy po ŁKS – Bruk-Bet Termalica

Trenerzy Radoslav Latal i Kazimierz Moskal oraz pomocnik łodzian Michał Trąbka podsumowali w trakcie pomeczowej konferencji prasowej niedzielne spotkanie ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zakończone remisem 1:1.

Radoslav Latal (trener Bruk-Bet Termaliki): Bardzo źle rozpoczęliśmy mecz. Straciliśmy gola, w trakcie pierwszych dwudziestu minut spotkania nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Dopiero po tym było lepiej, zwłaszcza w drugiej połowie. Myślę, że remis jest wynikiem sprawiedliwym.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Termalica potwierdziła, że ma potencjał. Pomimo wielu zmian w składzie udowodniła, że potrafi grać w piłkę. Zwłaszcza pierwsza połowa, poza tym, że zdobyliśmy gola, upłynęła pod dyktando rywali, chociaż to my stworzyliśmy lepsze sytuacje. Szanujmy ten punkt.

Po szkoleniowcach głos zabrał też Michał Trąbka, zdobywca jednego gola dla ŁKS-u.

Michał Trąbka (piłkarz ŁKS-u): Super otworzyliśmy mecz. Potem Termalica przejęła inicjatywę, ale to my stwarzaliśmy lepsze sytuacje.