Kazimierz Moskal przed Bruk-Bet Termaliką

09 / 09 / 2022

– Wiemy, że czeka nas wiele pracy. Idziemy w tą pracę i wierzymy, że najlepsze mecze w naszym wykonaniu dopiero przed nami – powiedział trener Kazimierz Moskal w trakcie konferencji prasowej poprzedzającej niedzielne spotkanie ŁKS-u z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Chciałbym, żeby zawodnicy podchodzili do sprawy pierwszoligowej tabeli jak ja. Czyli w każdym meczu gramy o zwycięstwo, ale nie patrzymy na tabelę. […] Czasami odnoszę wrażenie, że atmosfera wokół ŁKS-u jest taka, że jeśli wygramy kilka meczów i jest dobrze w tabeli, to oczywiście jest fajnie, ale i tak to moment wyczekiwania na to, kiedy się potkniemy, żeby można nam było dokręcić śrubę i lekko przypiec. […] Twardo stąpamy po ziemi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czeka nas wiele pracy. Idziemy w tą pracę i wierzymy, że najlepsze mecze w naszym wykonaniu dopiero przed nami.