Po spotkaniu z Fanatykami

Klub

Po spotkaniu z Fanatykami

08.09.2022

08.09.2022

Za nami spotkanie z kibicami ŁKS-u posiadającymi karnet Fanatyk. Frekwencja dopisała i mamy nadzieję, że bawiliście się tak dobrze jak my. Posiadaczy karnetów Fanatyk, którzy nie mogli być z nami w piątek, zachęcamy do kontaktu drogą mailową. Czekają na Was okolicznościowe wpinki.

W piątek 2 września mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z kibicami ŁKS-u, którzy przed sezonem zdecydowali się na zakup karnetu Fanatyk. Nie zabrakło obiecanych niespodzianek w postaci rozmowy z ciekawymi gośćmi w formule Q&A (kibice spotkali się z prezesem Jarosławem Olszowym i trenerem Kazimierzem Moskalem), nie zabrakło spaceru po niedostępnych na co dzień zakamarkach strefy Skybox, pamiątkowych zdjęć czy unikalnych ełkaesiackich wpinek, które w ramach podziękowania podarowaliśmy naszym sympatykom.

Przypominamy, że karnet Fanatyk czyli droższą o 100 zł stałą wejściówkę na domowe mecze ŁKS-u rozgrywane na stadionie Króla wybrało przed sezonem 159 kibiców. Trudno wyrazić w słowach jak bardzo jesteśmy wdzięczni każdemu z Was. Dziękujemy raz jeszcze, licząc przy tym nieśmiało, że piątkowe spotkanie sprawiło Wam frajdęDzięki Fanatykom mogliśmy przekazać dodatkowe środki na Akademię ŁKS oraz kanał ŁKS TV. I przede wszystkim przekonaliśmy się ponownie, że można na Was liczyć.

Przy okazji mamy wiadomość dla posiadaczy karnetów Fanatyk, którzy nie mogli być z nami w ubiegły piątek. Okolicznościowe wpinki oraz podziękowania za okazane wsparcie czekają na Was w klubie, więc zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez wiadomość na marketing@lkslodz.pl (w ten sposób ustalimy szczegóły odbioru wpinki).