Klub

Trenerzy po ŁKS – Górnik Łęczna

06.09.2022

06.09.2022

Trenerzy po ŁKS – Górnik Łęczna

– Nie zawsze zagramy na swoim najwyższym poziomie i będą nam się zdarzały słabsze mecze, dlatego tym bardziej cieszę się, że dziś w takich okolicznościach zdołaliśmy zdobyć komplet punktów – powiedział trener Kazimierz Moskal po wygranym 3:2 meczu z Górnikiem Łęczna.

Marcin Prasoł (trener Górnika): W pierwszej połowie ŁKS nas zdominował. Gospodarze prowadzili grę, ale po przerwie uporządkowaliśmy sobie pewne sprawy na boisku i zaczęło to wyglądać lepiej. O wyniku meczu zadecydowała końcówka. Zostawiliśmy dziś na boisku dużo zdrowia. Uważam, że zasłużyliśmy na jeden punkt.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Można powiedzieć, że przepchnęliśmy ten mecz. Może nie było to widowisko takie jak z Ruchem Chorzów, a gra też nie zawsze taka, jaką chcielibyśmy widzieć, ale cieszymy się ze zwycięstwa i dziękuję za tą wygraną zespołowi. Nie zawsze zdołamy zagrać na swoim najwyższym poziomie i będą nam się zdarzały słabsze mecze, dlatego tym bardziej cieszę się, że dziś w takich okolicznościach udało się wygrać. Nawet po wygranych meczach nie możemy myśleć, że jesteśmy „mistrzami świata”. Pewne rzeczy nadal nam „uciekają” w trakcie gry, więc dużo pracy przed nami.

Po szkoleniowcach głos zabrał też obrońca ŁKS-u Adam Marciniak, który pojawił się na boisku po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją.

Adam Marciniak (piłkarz ŁKS-u): To był fajny otwarty mecz. My mieliśmy swoje szanse, swoje miał też Górnik. Najważniejsze, że punkty zostały w Łodzi i żeby te punkty dużo znaczyły, musimy zdobyć kolejne w następnym meczu, więc koncentrujemy się już na spotkaniu z Bruk-Bet Termaliką.