Trenerzy po Chrobry – ŁKS

01 / 12 / 2021

– Po stracie bramki nie potrafiliśmy grać tak jak przed jej stratą. Zabrakło płynności – powiedział trener Kibu Vicuña po meczu z Chrobrym Głogów.

Kibu Vicuña (trener ŁKS-u): To był wyrównany mecz. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy sytuację, ale nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Po stracie bramki zabrakło nam płynności w grze. Niestety, nie zdołaliśmy doprowadzić do wyrównania. Zgadzam się z tym, że to kolejny mecz, który kontrolujemy i w którym nie potrafimy udokumentować swojej przewagi golem.

Ivan Djurdević (trener Chrobrego): Dziękuję swoim piłkarzom za walkę. Bardzo cieszymy się z tych zdobytych dzisiaj trzech punktów. Myślami jesteśmy teraz przy Mikołaju Lebedyńskim, który pojechał do szpitala [zawodnik doznał groźnie wyglądającego urazu w trakcie spotkania – przyp. wł.].