Aktualności

Bilety na mecz z Puszczą. Ostatni w 2021!

7
30 / 11 / 2021

W sobotę już ostatnia w 2021 roku okazja, żeby spotkać się na stadionie Króla. Sprzedaż biletów na spotkanie z Puszczą Niepołomice już trwa!

Ostatni mecz w 2021. Ostatnia wizyta na stadionie Króla. I ostatnia szansa w roku, żeby głośno krzyknąć „Klubem Łodzi jest…”. W sobotnim meczu z Puszczą Niepołomice spróbujemy podgonić czołówkę i jak zawsze musicie nam w tym pomóc.

Bilety na mecz ŁKS-u z Puszczą Niepołomice dostępne od wtorku od godz. 12 w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl). Ze względu na nowe obostrzenia związane z sytuacją pandemiczną udostępniono 50% miejsc (plus osoby zaszczepione).


Cennik biletów na mecz z Puszczą (sobota, 4 grudnia, godz. 15):

 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny)
 • A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 20 zł (ulgowy – dotyczy kobiet i osób po 65. roku życia)
 • Dzieci i młodzież (do 16. roku życia)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
 • VIP: 80 zł (normalny), 70 zł (ulgowy)
 • VIP GOLD: 150 zł

Przypominamy! 

 • Karnety (w tym na rundę jesienną sezonu 2021/2022) obowiązują na sobotni mecz ŁKS – Puszcza Niepołomice.
 • Osoby, który wskutek chwilowej awarii systemu sprzedaży zakupiły ulgowy bilet na poprzednie spotkanie (ze Skrą Częstochowa) w cenie wyższej niż to przewidziano, najbliższy mecz z Puszczą Niepołomice obejrzą bezpłatnie (dotyczy biletów ulgowych dla dzieci i młodzieży do 16. roku życia). W przypadku tych osób system automatycznie załaduje na konto kibica bezpłatny bilet. Należy go wydrukować lub pobrać na telefon.

Harmonogram sprzedaży w kasach

 • Sobota (DZIEŃ MECZU) / (4 grudnia) od godz. 12 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)
Z przyczyn od nas niezależnych kasy stacjonarne mają być czynne tylko w dniu meczu, ale nie wykluczamy, że zostaną otwarte także wcześniej, o czym postaramy się poinformować.

Instrukcja zakupu biletu:

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


Zorganizowane grupy uczniów i młodych piłkarzy

Przy okazji meczu z Puszczą Niepołomice znów zapraszamy zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych oraz zorganizowane grupy młodych zawodników szkółek piłkarskich wraz z opiekunami. Przygotowaliśmy dla Was specjalne bezpłatne bilety, więc jeśli jesteście nimi zainteresowani, prosimy o możliwie szybki kontakt na adres: mateusz.zegota@lkslodz.pl.

Karnety na rundę jesienną nadal obowiązują

Mecz z Puszczą Niepołomice jest co prawda spotkaniem zaplanowanym w ramach rundy rewanżowej, ale karnety na rundę jesienną sezonu 2021/2022 nadal obowiązują, więc ich posiadacze (podobnie jak i posiadacze karnetów na cały sezon) obejrzą sobotnie zawody jeszcze w ramach tego właśnie już wykupionego abonamentu.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny