Aktualności

Toyota Łódź partnerem głównym otwarcia stadionu Króla

10
21 / 04 / 2022

Z takim partnerem w piątek na pewno dotrzemy do celu i to w komfortowych warunkach. Toyota Łódź została oficjalnym partnerem otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w Łodzi! Jej strefę pełną atrakcji znajdziecie w piątek w FANZONE, która startuje już o godz. 16.

Autoryzowany dealer samochodów marki Toyota gra z Łódzkim Klubem Sportowym już trzy lata. To zaufany i sprawdzony partner biznesowy, więc z ogromną satysfakcją właściciel ŁKS-u Tomasz Salski poinformował w trakcie środowej konferencji prasowej, że właśnie Toyota Łódź została oficjalnym partnerem otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w Łodzi.

To świetna wiadomość także dla kilkunastu tysięcy kibiców, którzy tego dnia pojawią się na wydarzeniu celebrującym otwarcie stadionu Króla, a to dlatego, że Toyota Łódź ma w planach ciekawe atrakcje. Strefę Toyota Polska znajdzie w FANZONE, która wystartuje już o godz. 16. Partner otwarcia stadionu Króla zaprezentuje tam modele Toyoty i rozda wiele ciekawych gadżetów (dla łasuchów będzie też coś na ząb).

Przypomnijmy, że siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ulicy Brzezińskiej 24A. To właśnie tam można dziś obejrzeć wszystkie modele Toyoty dostępne w sprzedaży, a także umówić się na jazdę próbną wybranym modelem. Pod wspomnianym adresem działa ponadto autoryzowany serwis oraz sklep i wypożyczalnia akcesoriów.

O tym jak wiele nas może łączyć pisaliśmy już dwa lata temu. Sprawdź TUTAJ.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny