The Bootels zagra na otwarciu stadionu Króla

19 / 04 / 2022

W tak ważny dzień nie mogło ich zabraknąć. The Bootels, autorzy piosenki „Rodowici – ŁKS”, zagra w piątek 22 kwietnia na wielkim otwarciu Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla. Zobaczcie jak zespół przygotowuje się do tego wyjątkowego występu.

Zespołu The Bootels nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi ŁKS-u. Łódzcy muzycy, grający m.in. na rockowo covery grupy The Beatles, stworzyli już dwie piosenki poświęcone naszemu klubowi – „Zawsze był i jest ŁKS” oraz „Rodowici – ŁKS”. Drugi z wymienionych utworów zyskał status oficjalnego przedmeczowego hymnu ełkaesiaków i jest wykonywany przed każdym domowym spotkaniem piłkarzy ŁKS-u.

Nie zabraknie go także w najbliższy piątek! Andrzej Żukiewicz i jego koledzy zagrają dla Was na żywo 22 kwietnia z okazji otwarcia stadionu Króla. Zobaczcie jak zespół przygotowuje się do tego wyjątkowego występu.