Toyota Łódź dołącza do grona partnerów ŁKS-u

Klub

Toyota Łódź dołącza do grona partnerów ŁKS-u

17.07.2019

17.07.2019

Z radością informujemy, że grono partnerów Łódzkiego Klubu Sportowego poszerzyło się właśnie o firmę Toyota Łódź, czyli autoryzowanego dealera samochodów marki Toyota. Umowa z nowym partnerem będzie obowiązywać do końca rozpoczynającego się właśnie sezonu, czyli do 30 czerwca 2020 roku.

Znaczek Toyoty znają nawet ci, którzy na co dzień wcale nie interesują się motoryzacją. Samochody japońskiego koncernu od dekad są symbolem niezawodności, a od pewnego czasu kojarzą się także z intensywnym rozwojem pojazdów zelektryfikowanych. Dlatego jest nam tym bardziej miło, że autoryzowany dealer marki Toyota dołącza do grona podmiotów wspierających nasz klub – podkreśla Tomasz Salski, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego. – Jesteśmy przekonani, że razem z Toyota Łódź dojedziemy wszędzie tam, gdzie sobie założymy. Tak dosłownie, jak i w przenośni.

Siedziba nowego partnera ŁKS-u znajduje się w Łodzi przy ulicy Brzezińskiej 24A. To właśnie tam można obejrzeć wszystkie modele Toyoty dostępne w sprzedaży, a także umówić się na jazdę próbną wybranym modelem. Pod wspomnianym adresem działa ponadto autoryzowany serwis oraz sklep i wypożyczalnia akcesoriów przydatnych zwłaszcza w trwającym właśnie sezonie wakacyjnym.

Oddział Toyota Łódź został utworzony w 2010 roku i od tego czasu z roku na rok prężnie się rozwija. Efektywnie prowadząc swoje działania wzmacnia swoją pozycję o czym świadczy fakt, że już od 2016 roku Toyota Łódź Auto Podlasie osiągnęła najwyższy udział sprzedaży na rynku lokalnym. Rozpoczynając współpracę z Łódzkim Klubem Sportowym mamy nadzieję utrzymać tę pozycję. W biznesie nie możemy tylko brać. Chcemy, aby Toyota pozytywnie kojarzyła się nie tylko z marką samochodów, ale również z firmą wspierającą sport, pasję i profesjonalizm. To jest to, co wyróżnia nasze samochody, dlatego pragniemy współpracować z tymi, którzy cenią i prezentują te same wartości – mówi Paweł Sławiński – Dyrektor Marketingu Toyota Łódź.