Klub

Bilety na ŁKS – Lechia Gdańsk w sprzedaży od jutra!

15.07.2019

15.07.2019

Bilety na ŁKS – Lechia Gdańsk w sprzedaży od jutra!

Na inaugurację sezonu PKO Ekstraklasy 2019/2020 piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzą się na własnym obiekcie z trzecią drużyną minionego sezonu, zespołem Lechii Gdańsk. 

Bilety na to spotkanie będą dostępna od jutra do czwartku w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w dniu meczu (piątek) od godziny 17:00 do zakończenia pierwszej połowy.

Przypominamy, że wyprzedane są już wszystkie dostępne miejsca na sektor VIP oraz B2.

Do tej pory kibice wykupili już ponad 3700 stałych kart wstępu na sezon 2019/2020. Posiadanie karnetu to przede wszystkim pewne miejsce na trybunie podczas 15 ligowych spotkań rundy zasadniczej PKO Ekstraklasy.


Harmonogram sprzedaży:

  • 16 – 18 lipca / wtorek – czwartek / 12:00 – 18:00
  • 19 lipca / piątek (dzień meczu ŁKS – Lechia Gdańsk) / 17:00 – 21:15

Kup karnet na raty!

Dodatkowo dla kibiców, którzy nie chcą wydawać jednorazowo większej sumy pieniędzy przygotowano możliwość zakupu karnetu w ratach.

Wystarczy wejść na stronę bilety.lkslodz.pl, zalogować się, a następnie wybrać miejsce na danym sektorze, typ swojego karnetu i przejść do systemu płatności „Przelewy24”. Na samym dole pojawią się opcje zakupu ratalnego przez „Alior Bank” lub „mBank.” Po wybraniu banku należy poprawnie wypełnić wniosek o rozłożenie zakupu na raty i czekać na decyzję, która powinna się pojawić w ciągu kilkunastu minut. Wszystkie niezbędne dokumenty zostaną później dostarczone przez bank na podany adres e-mail.