Tomasz Salski w zarządzie 1. Ligi

Tomasz Salski w zarządzie 1. Ligi

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W poniedziałek odbyło się Walne Zgromadzenie Wyborcze Pierwszej Ligi Piłkarskiej. W skład zarządu weszli Marcin Janicki w roli prezesa, a także wiceprezesi – Tomasz Brusiło, prezes Miedzi Legnica oraz Tomasz Salski, współwłaściciel ŁKS-u.

Marcin Janicki stanowisko prezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej sprawuje od 2019 roku. Podczas poniedziałkowego Walnego Zgromadzenia Wyborczego Pierwszej Ligi Piłkarskiej obecny prezes PLP został wybrany ponownie. W zarządzie doszło jednak do zmian, bo w jego skład weszli Tomasz Brusiło (prezes Miedzi Legnica) oraz Tomasz Salski, akcjonariusz naszego klubu.

Na dyrektora operacyjnego Pierwszej Ligi Piłkarskiej nominowano Bartosza Wiśniewskiego, z kolei przewodniczącym komisji rewizyjnej Pierwszej Ligi Piłkarskiej ponownie wybrany został Tomasz Lisiński (Odra Opole). Do składu komisji zostali wybrani również Bartłomiej Dryl (Polonia Warszawa), Piotr Sadczuk (Wisła Płock) oraz Seweryn Siemianowski (Ruch Chorzów).

Źródło: www.1liga.org