Aktualności

Odszedł od nas Andrzej Grzywacz

-2
10 / 06 / 2024

Ze smutkiem informujemy, że w niedzielę w wieku 72 lat zmarł Andrzej Grzywacz, który w latach 70. występował w pierwszej drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego.

Andrzej Grzywacz urodził się w 1952 roku w Radomsku i tam też stawiał swoje pierwsze kroki do piłkarskiej kariery. Występował w Czarnych Radomsko, Zawiszy Bydgoszcz, Gwardii Koszalin, Starcie Łódź, ROW Rybnik, a w międzyczasie, w latach 1974-1976, także w Łódzkim Klubie Sportowym. W drużynie „Rycerzy Wiosny” zaliczył ok. 60 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej i zdobył kilkanaście bramek. Był też powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Andrzej Grzywacz zmarł 9 czerwca br. w wieku 72 lat w Radomsku. O jego śmierci poinformowali Marek Dziuba oraz Paweł Lewandowski. Rodzinie byłego piłkarza ŁKS-u składamy szczere kondolencje.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny